Kalıphane

 

TEKPAR bünyesindeki kalıphane atölyesi ile, gerek kendi ihtiyaçlarını karşılamakta gerekse müşterilerinin taleplerine çok daha farklı ve gelişmiş çözümler sunmaktadır. Her türlü kalıp tasarımı, üretimi, geliştirilmesi ve bakımına elverişli geniş makina parkuru ve sektöre yıllarını vermiş uzman teknik ekibi ile müşterilerine uzun yıllar mükemmel kalitede hizmet edebilecek ürünler sunmaktadır.

Kalıp üretiminde göstermiş olduğumuz titizlik ve hassasiyet, kullanmış olduğumuz malzeme, makina ve ekipmanın yüksek kalitesi ve siz müşterilerimizin talep ettiği terminlere olan bağlılığımız bu işi ne kadar ciddiye aldığımızı göstermektedir.

Kalıphanemizde her türlü taşlama, tarama, torna freze işlemleri, bakım montaj, erozyon, 3 boyutlu tasarım ve CNC işleme faaliyetleri kalite prensiplerimiz doğrultusunda kaliteden ödün vermeden son derece titiz olarak yürütülmektedir.

 

Enjeksiyon

 

Sektörde yola çıktığı andan itibaren faaliyette bulunduğu plastik parça üretimi konusunda uzman olan TEKPAR, elindeki makina sayısını her geçen gün artırmış ve günün teknolojik gereksinimleri bakımından modernize etmiş durumdadır.

Üretmiş olduğumuz yüksek kalitedeki kalıplarla çok çeşitli sektörlere istenilen adetlerde, ön görülen termin süreleri içerisinde kalite prensiplerimiz doğrultusunda dünyanın parçasını üretmekteyiz.

Kalite

“ Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur... “
Tesislerimizde gerçekleştirilen her türlü üretim faaliyeti ISO 9001:2008 standartları doğrultusunda gerçekleştirilmektedir. Ayrıca iş sağlığı ve iş güvenliği konularında her türlü prosedür hassasiyet takip edilip uygulanmaktadır.
+90 236 213 05 55/56 pbx