Hakkımızda

Firmamız Tekpar Plastik ve Metal, 1990 yılında otomotiv sektörüne yönelik plastik enjeksiyon kalıbı imalatı ve enjeksiyon yöntemi ile plastik üretimi konularında hizmet etmek üzere; İzmir’de kurulmuştur.

2007 yılına gelindiğinde Tekpar; Türkiye’ nin pekçok farklı sektöründe faaliyet göstermekte olan ve özellikle ısıtma-soğutma sektöründe hizmet veren önemli markalarını müşteri portföyüne eklemiştir. Ayrıca bu süreç içinde tarım sektöründe kendi markasını taşıyan ürünler tasarlayarak üretmeye başlayan firmamız; fide, fidan, süs bitkisi ve topraksız tarım sektörlerindeki yurt içi ve yurt dışı firmalara hizmet vermeye başlamıştır.

2009-2017 yılları arasında faaliyetimizi sürdürdüğümüz İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunan üretim tesislerimizi; kapasitemizi artırmak, tedarikçiliğini yaptığımız müşterilerimizin yakınında olmak ve büyüme ivmemizi hızlandırmak amacı ile Manisa Organize Sanayi Bölgesi’ ne taşıma kararı almıştır.

TEKPAR, kendini sürekli geliştirmeyi ve yenilemeyi, kaliteli ve rekabet edebilir ürünler sunmayı, değişen ve gelişen müşteri beklentilerini doğru tespit ederek müşteri memnuniyetini koşulsuz sağlamayı ve sadakatini kazanmayı, çevreyi korumayı ve ülkenin ekonomik kalkınmasına katma değer katarak istihdam sağlamayı ilke edinmiştir.

Müşteri ihtiyaçları üzerine odaklanmış olan TEKPAR, sunmuş olduğu teknik çözüm alternatifleri ve sürekli gelişen makina parkı ile sektörün aranılan firmalarından biri olmayı başarmıştır.
 

Misyonumuz

Üretmiş olduğumuz yüksek kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimizin tüm beklentilerini en üst seviyede karşılayan, teknik kadrosu ve ekipmanı ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilen, sürekli gelişen ve iyileşen rekabetçi bir firma olmak.

Vizyonumuz

Yurt içi ve yurtdışı pazarda tanınan ve kalitesi için tercih edilen, kurumsal ve rekabetçi bir firma olmaktır.
+90 236 213 05 55/56 pbx